Opcje przeglądania
Kategorie
Nowość
Producenci

Fotelik samochodowy 4baby

Dobry fotelik samochodowy musi zapewnić bezpieczeństwo i komfort najmłodszych pasażerów. Zasady przewożenia dzieci regulowane są przez polskie prawo. Niedostosowanie się do nich może skutkować nawet mandatem. Dla odpowiedzialnego rodzica jednak najważniejsze jest, aby maluch czuł się dobrze i był odpowiednio chroniony. Dlatego zakup fotelika samochodowego to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie czeka na rodziców. Zastanawiając się, jaki model jest najlepszy, przeglądają oni liczne oferty producentów. Dlatego odpowiadając na wszystkie potrzeby, zgromadziliśmy asortyment fotelików samochodowych 4baby dla różnych przedziałów wagowych. Jesteśmy pewni, że tak duży wybór umożliwi zakup modelu idealnie dopasowanego do dziecka, samochodu oraz założonego budżetu.

Jak wybrać fotelik idealny?

Zanim rozpoczniesz poszukiwania idealnego fotelika samochodowego, zastanów się, jakie masz wobec niego wymagania. Czy ma rosnąć razem z dzieckiem? Jakie funkcje ma zapewniać? Jaki sposób montażu Cię interesuje?

Po pierwsze, wybierając fotelik samochodowy, warto zwrócić uwagę na wagę, wzrost i wiek dziecka. Po drugie należy dopasować go do kanapy w samochodzie, aby dziecko, kierowca i pasażerowie mieli optymalną ilość miejsca. Jeśli Twoje auto jest wyposażone w system isofix, początkowy fotelik samochodowy możesz kupić w komplecie z bazą.

Rozumiemy, że zakup fotelika samochodowego wiąże się z koniecznością podjęcia trudnej decyzji. Z przyjemnością doradzimy Ci, który model marki 4baby wybrać i jak prawidłowo go zamontować.

Foteliki 4baby w naszej ofercie

W ofercie mamy produkty marki 4baby, które zostały zaprojektowane z myślą o niemowlakach, maluchach i starszakach. Są to foteliki samochodowe 4baby, które podzieliliśmy na kilka grup ze względu na wagę dziecka:

  • 0 dla niemowląt do 13 kg, do 18 kg lub do 25 kg,
  • grupa I dla dzieci od 9 do 25 kg,
  • grupa II dla maluchów od 9 do 36 kg,
  • grupa III dla dzieci od 15 do 36 kg.

Niezwykle ważna jest jakość wykonania fotelików samochodowych. Marka 4baby, podobnie jak marka EasyGo, którą też znajdziesz w naszej ofercie, skupia się nie tylko na estetycznym i modnym designie, ale przede wszystkim wysokiej jakości elementów plastikowych, materiale obiciowym łatwym w utrzymaniu czystości, solidnych pasach. Dobry model nie ma ostrych krawędzi i wystających części.

Przy opisach fotelików u nas w sklepie znajdziesz normy, które one spełniają.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl