Opcje przeglądania
Kategorie
Nowość
Producenci

Fotelik samochodowy EasyGo

Bez względu na to, czy jesteś na etapie kompletowania wyprawki, czy Twój starszak właśnie wyrósł ze swojego pierwszego fotelika samochodowego, kiedy stajesz przed koniecznością zakupu nowego modelu, zastanawiasz się, który będzie najlepszy. W tym przypadku nie ma uniwersalnych rozwiązań. Fotelik samochodowy musi być dopasowany indywidualnie do wieku i gabarytów dziecka, a także do konkretnego modelu auta. W świetle polskiego prawa stanowi on obowiązkowe wyposażenie pojazdu, w którym podróżują pasażerowie mający mniej niż 12 lat i mniej niż 150 cm wzrostu. Innym wyznacznikiem może być ich waga — mniejsza niż 36 kg.

Kupujemy fotelik

Zakup fotelika samochodowego warto rozpocząć od zapoznania się z ofertą producenta EasyGo. Marka specjalizuje się szczególnie w wózkach dziecięcych wielofunkcyjnych i spacerowych, a także fotelikach i akcesoriach dla dzieci.

Kupując konkretny model fotelika samochodowego, zwróć uwagę na:

  • testy i certyfikaty, jakie ma produkt — tzw. crash testy, czyli testy zderzeniowe określają odporność produktu na uderzenia i to, jak zachowa się w razie wypadku, są więc bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa;
  • jego dopasowanie do dziecka i samochodu — mały pasażer musi czuć się wygodnie w czasie jazdy, a kanapa powinna umożliwiać prawidłowy montaż fotelika; ważną kwestią jest ilość wolnego miejsca, jaka zostaje dla kierowcy i pasażera z przodu;
  • prawidłowy montaż — nawet najlepszy fotelik samochodowy nie spełni swojej funkcji, jeśli będzie źle zamontowany; sprawdź, czy Twoje auto ma system Isofix, który umożliwia instalację bazy i późniejszego fotelika na specjalnych zaczepach.

Nasza oferta

W naszym sklepie znajdziesz bogaty asortyment fotelików samochodowych EasyGo z następujących kategorii:

  • 0 dla niemowląt do 13 kg, do 18 kg lub do 25 kg,
  • grupa I dla dzieci od 9 do 25 kg,
  • grupa II dla maluchów od 9 do 36 kg,
  • grupa III dla dzieci od 15 do 36 kg.

Z przyjemnością ułatwimy Ci wybór idealnego modelu dla Twojego dziecka. Jaki fotelik samochodowy EasyGo jest najlepszy? Taki, który perfekcyjnie będzie pasował małemu pasażerowi i będzie mógł zostać prawidłowo zamocowany w konkretnym modelu samochodu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl